MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 9952034
*
nr 995 2034
Sideboard
Teak, Jalusidörrar, längd: 169 cm, djup: 43 cm, höjd: 66 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:19:16
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/11 22:19:47
1
1.500 kr
8/11 16:01:00
2
1.600 kr
14/11 11:54:13
3
2.600 kr
14/11 14:12:45
2
2.000 kr
14/11 14:12:45
3
2.200 kr (Budbetjänt)
14/11 14:13:35
2
2.400 kr
14/11 14:13:35
3
2.600 kr (Budbetjänt)
15/11 13:33:18
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: jalusidörrar sideboard skåp teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:53
-
4144 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:13
-
4241 Garderobsskåp
Jugend, mahogny. Bredd: 103 cm, djup: 47 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:46
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:12
-
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:25
-
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:15
*
Sideboard
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2034
Sideboard
Teak, Jalusidörrar, längd: 169 cm, djup: 43 cm, höjd: 66 cm
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/11 22:19:47 | 1 | 1.500 kr |
8/11 16:01:00 | 2 | 1.600 kr |
14/11 11:54:13 | 3 | 2.600 kr |
14/11 14:12:45 | 2 | 2.000 kr |
14/11 14:12:45 | 3 | 2.200 kr (Budbetjänt) |
14/11 14:13:35 | 2 | 2.400 kr |
14/11 14:13:35 | 3 | 2.600 kr (Budbetjänt) |
15/11 13:33:18 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: jalusidörrar sideboard skåp teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:53 -
4144 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:13 -
4241 Garderobsskåp
Jugend, mahogny. Bredd: 103 cm, djup: 47 cm, höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:46
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:12 -
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:25 -
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:15